ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 

[accordion title=“Jak se dozvím termín školení?“ state=“close“]

Termíny školení jsou vypsány pro jednotlivé MŠ v záložce menu „Kalendář“. Nejsnažší způsob, jak termíny vyhledat je zadat IČO konkrétní mateřské školy do pravého horního pole „Vyhledat“ a stisknout klávesu „Enter“. Tím se zobrazí veškeré termíny vypsané pro danou MŠ.

[/accordion]

[accordion title=“Ve stanoveném termínu není možné kurz realizovat, je možné termín změnit?“ state=“close“]

Kurzy jsou naplánované na celou dobu projektu a jakékoli změny naruší celkový průběh projektu. Přesun termínu je možný jen ve velice závažných případech a po individuální dohodě přímo s lektorem kurzu. Pokud jste se do této situace dostali, prosím, kontaktujte svého lektora a informujte se na možnosti.

[/accordion]

[accordion title=“Mám dotaz týkající se projektu, kam ho mohu směřovat?“ state=“close“]

Pro své dotazy prosím využijte „Kontaktní formulář“, který naleznete v pravé dolní části každé stránky projektového portálu. Váš dotaz bude směřován na odpovědného pracovníka a bude zodpovězen v nejkratší možné době.

[/accordion]

[accordion title=“Byl jsem na konferenci a potřebuji proplatit cestovní náklady, jak je mohu vykázat?“ state=“close“]

Náklady spojené s cestou je možné vykázat jízdním dokladem a vyplněným formulářem, který je k dispozici zde. Dle příručky OP VK je možné uplatnit pouze cestovní doklady 2. třídy hromadné dopravy. V případě použití silničního motorového vozidla jsou způsobilé výdaje omezeny částkou odpovídající jízdence 2. třídy hromadné dopravy násobené počtem osob cílové skupiny, které se ve vozidle přepravovaly. Tento formulář prosím vyplňte a přiložte cestovní doklad. Jeho odevzdání je možné formou scanu na emailovou adresu manažerky projektu ghoskova@boxed.cz, nebo osobně své lektorce při školení.

[/accordion]

[accordion title=“Mám technický problém a potřebuji poradit, na koho se mohu obrátit?“ state=“close“]

Své dotazy technického charakteru můžete zasílat prostřednictvím „Kontaktního formuláře„, který naleznete v pravé dolní části každé stránky projektového portálu, nebo přímo na Metodika ICT Jaroslava Kettnera na emailovou adresu jkettner@boxed.cz.

[/accordion]